Dostawa przesyłki na terenie Polski.

Dostawa Pocztą Polską. Cena wysyłki 8 zł na terenia całego kraju. 
Wysyłamy w ten sam dzień lub najpóźniej na drugi dzień po zatwierdzeniu przelewu.
Czas oczekiwania na przesyłkę przeważnie ok. 2-4 dni, czasami wynosi do 7 dni co może być związane z np. świętami, weekendem (jeżeli paczka jest wysłana w piątek), lub jeśli miejsce docelowe przesyłki jest bardzo oddalone od miejsca nadania.

Dostawa przesyłki za granicę.

Wysyłamy przesyłki za granicę. W ramach obniżenia kosztów wysyłki za granicę nie posiadamy stałych stawek. Takie rozwiązanie wiąże się z bardzo drogimi kosztami. U nas Klient płaci cenę faktycznej wysyłki naliczanej przez Pocztę Polską wg. wagi. Mniejsze ilości produktów wysyłamy listem, co dodatkowo obniża koszty wysyłki. Jeśli chcecie Państwo, aby waszą wysyłkę wysłać poza granice Polski, prosimy o kontakt mailowy. Proszę napisać, wyszczególnić jakie produkty chcecie Państwo zamówić, my je zważymy i podamy dokładną cenę wysyłki. Następnie podamy do zapłaty łączną kwotę za produkty kosmetyczne wraz z ceną wysyłki. 
Kwotę można wpłacić przelewem bankowym.
W Mailu proszę podać dokładny adres, Imię i Nazwisko oraz Imię i Nazwisko osoby dokonującej wpłaty (jedynie w wypadku kiedy inna osoba zamawia produkty, a inna za nie płaci, tak aby nie było wątpliwości). 
Wysyłkę wysyłamy po zaksięgowaniu pełnej kwoty. 

Płatności.

Możliwość zapłaty przelewem bankowym. Klient przy dokonywaniu zakupów zostaje automatycznie przekierowany do swojego banku, gdzie będzie mógł dokonać płatności za pomocą wlogowania się w swój system bankowy. Ta operacja jest dokonywana za pomocą osób trzecich, czyli pośrednika płatności obsługującego sklepy internetowe na terenie całego kraju pod nazwą transferuj.pl
Wybierając tą metodę sklep otrzymuje przelane środki automatycznie w ten sam dzień.

Sklep nie odpowiada za błędy w transakcji.

Jeśli z jakiegoś powodu środki nie zostaną zaakceptowane lub wystąpią z tego tytułu problemy w płaceniu, należy się zwrucić do transferuj.pl, system, który obsługuje wszelkie transakcje związane z zakupem w sklepie Rosenserien. 

Przelew bankowy można też dokonać manualnie bez udziału transferuj.pl. W tym przypadku klient może wybrać taką obcję sam i wpłacić daną kwotę za produkty na podany numer bankowy. Należy zwrucić uwagę, że tego typu transkacja trwa nieco dłużej w czasie. Księgowanie wpłaconych środków na konto sklepu może potrwać ok. 2 dni. W tym wypadku wysyłka także się nieco opóźni. Sklep wysyła produkty wtedy, kiedy otrzyma pełną zaksięgowaną kwotę.