Wyprzedaż! Odżywczo-rekonstrukcyjne serum wodne biotonizujące, kuracja witaminowo-mineralna mgiełka Rosenserien Zobacz większe

Odżywczo-rekonstrukcyjne serum wodne biotonizujące, kuracja witaminowo-mineralna mgiełka Rosenserien

Nawilżające, odżywcze i odświeżające serum rekonstrukcyjne do twarzy i ciała. Nie zawiera alkoholu. Przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków. Przywraca naturalne pH skóry, zamyka pory i efektywnie neutralizuje negatywny wpływ wody na skórę. Można użyć zamiast wody rano i wieczorem zawsze przed nałożeniem kosmetyków. Więcej info. poniżej.
200 ml

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.


147,90 zł

Więcej informacji

Następuje stopniowa zmiana opakowań. Produkt może być sprzedawany w dwóch różnych opakowaniach jednak zawartość tak jak skład, pojemność i cena pozostaje bez zmian.


Jak używać:
 spryskać oczyszczoną skórę po demakijażu rano i wieczorem lub kilkakrotnie w ciągu dnia, należy trzymać toner 20 cm od skóry twarzy, nie narusza makijażu. 
Również tonować po demakijażu, bezpośrednio nakładając na płatek kosmetyczny lub na dłonie. Można użyć zamiast wody rano i wieczorem i zawsze przed nałożeniem kosmetyków Rosenserien dla lepszego ich wchłaniania.

Jest to najważniejsza część pielęgnacji skóry - idealnie nawilżające i odżywcze wodne serum rekonstrukcyjne do twarzy i ciała. Przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków. Przywraca naturalne pH skóry, zamyka pory, na długo utrzymuje wilgoć. Głęboko penetruje w głąb skóry i efektywnie neutralizuje negatywny wpływ wody. 

Odżywcze, nawilżające serum rekonstrukcyjne, bez alkoholu i wody, zawiera koncentrat z zielonej herbaty, który detoksykuje i wzmacnia komórki skóry, luksusową esencję z kwiatu bułgarskiej róży damasceńskiej, stabilną wit. C, odżywczą wit. E, fitosterole, najwyższej jakości olejek z bułgarskiej róży damasceńskiej, olejek sojowy i sole mineralne, które intensywnie nawilżają i działają przeciwzmarszczkowo, chroniąc skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jest niezbędne w codziennej pielęgnacji.


Uwaga! Wodne serum jest najważniejszą częścią nawilżania skóry. Kobiety często ignorują tego typu kosmetyki, uważając, że są one im zbędne, a jedynie krem rozwiąże ich problemy. 

Kobiety nie rozumieją, że najważniejsze dla skóry jest uprzednie jej nawilżenie za pomocą specjalnie opracowanego, wodnego, nawilżającego kosmetyku. Tego typu płynny kosmetyk penetruje łatwo w głąb skóry dostarczając jej dużo wilgoci. Następnie wilgoć zatrzymuje się poprzez użycie odpowiedniego kremu lub olejku. W ten sposób przygotowana skóra jest o wiele lepiej wyposażona w wodę niż skóra bez użycia specjalnego nawilżającego tonera.

W ciągu dnia skóra traci wodę, którą należy dostarczyć skórze. Jeśli używacie kremów nawilżających, a nie dostarczacie skórze dodatkowo wody w ciągu dnia, możecie być pewni, że wasza skóra będzie od wewnątrz przesuszona. Skóra wymaga ciągłego jej nawadniania bez względu na krem jaki używacie. 
Wode serum rekonstrukcyjne z Rosenserien jest specjalnie opracowane, aby dostarczać skórze wody podczas dnia. Suche pomieszczenia, praca przy komputerze, czynniki atmosferyczne dodatkowo przyspieszają utratę wody w skórze. Ten kosmetyk działa "cuda" dla naszej skóry utrzymując stały poziom wilgoci w ciągu dnia. 

Nie polegaj tylko na kremie. Doceń wartość wodnego kosmetyku. Stosując go kilkakrotnie w ciągu dnia przekonasz się i poczujesz co oznacza mieć skórę dobrze nawilżoną.

We wszystkich kosmetykach Rosenserien znajdziesz 100%, ekologicznie certyfikowany, najdroższy na świecie olejek z bułgarskiej róży damasceńskiej. Oryginalny olejek to ten, który jest wyprodukowany w Bułgarii z bułgarskich róż damasceńskich i posiada metrykę pochodzenia i produkcji. Większość firm kosmetycznych używa olejku o tej samej nazwie lecz wyprodukowanego w innych częściach świata. Dzieje się tak, dlatego, że taki nieoryginalny, skopiowany olejek jest bardzo tani. Co do jego jakości, to niestety bardzo różni się od prawdziwego bułgarskiego olejku z metryką. Bułgaria jest jedynym krajem gdzie produkuje się właściwy olejek różany. Produkcja i zbiory odbywają się według starych bułgarskich tradycji co jest bardzo ważne dla jakości olejku. Także róże damasceńskie w Bułgarii posiadają wyjątkowe właściwości, gdzie te same róże posadzone gdzie indziej na świecie, bardzo różnią się od tych bułgarskich i niestety są gorsze pod każdym względem. Olejek wyprodukowany w innych krajach, jest to produkt niskiej jakości. Oryginalny olejek z metryką bułgarską jest najdroższym olejkiem na świecie gdzie 1 litr olejku w hurcie kosztuje około 10 tyś. euro. Natomiast buteleczka 50ml oryginalnego olejku bez domieszek w sklepie kosztuje ok. 1000 UDS dolarów amerykańskich. Cena jest bardzo wysoka, ponieważ właściwości prawdziwego olejku są wyjątkowe i nie do podrobienia. Olejek bułgarski jest bardzo leczniczy i jest w stanie wyleczyć nawet choroby skórne, nie uczula dzieci, niemowląt i największych alergików. 
Rosenserien stosuje jedynie ten najdroższy olejek bułgarski dlatego nasze kosmetyki są bardzo delikatne, lecznicze, nie uczulają i nie zawierają innych irytujących zapachów. 

Opinie

Oceń 
Ania Kalisz 2017-06-12

mgiełka

Bardzo dziękuję za wysyłkę.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Odżywczo-rekonstrukcyjne serum wodne biotonizujące, kuracja witaminowo-mineralna mgiełka Rosenserien

  Odżywczo-rekonstrukcyjne serum wodne biotonizujące, kuracja witaminowo-mineralna mgiełka Rosenserien

  Nawilżające, odżywcze i odświeżające serum rekonstrukcyjne do twarzy i ciała. Nie zawiera alkoholu. Przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków. Przywraca naturalne pH skóry, zamyka pory i efektywnie neutralizuje negatywny wpływ wody na skórę. Można użyć zamiast wody rano i wieczorem zawsze przed nałożeniem kosmetyków. Więcej info. poniżej.
  200 ml

  Napisz opinię

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: