Wyprzedaż! Odżywczo-rekonstrukcyjne serum wodne biotonizujące, kuracja witaminowo-mineralna mgiełka Rosenserien Zobacz większe

Odżywczo-rekonstrukcyjne serum wodne biotonizujące, kuracja witaminowo-mineralna mgiełka Rosenserien

Nawilżające, odżywcze i odświeżające serum rekonstrukcyjne do twarzy i ciała. Nie zawiera alkoholu. Przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków. Przywraca naturalne pH skóry, zamyka pory i efektywnie neutralizuje negatywny wpływ wody na skórę. Można użyć zamiast wody rano i wieczorem zawsze przed nałożeniem kosmetyków. Więcej info. poniżej.
200 ml

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


137,90 zł

147,90 zł

-10,00 zł

Więcej informacji

Następuje stopniowa zmiana opakowań. Produkt może być sprzedawany w dwóch różnych opakowaniach jednak zawartość tak jak skład, pojemność i cena pozostaje bez zmian.


Jak używać:
 spryskać oczyszczoną skórę po demakijażu rano i wieczorem lub kilkakrotnie w ciągu dnia, należy trzymać toner 20 cm od skóry twarzy, nie narusza makijażu. 
Również tonować po demakijażu, bezpośrednio nakładając na płatek kosmetyczny lub na dłonie. Można użyć zamiast wody rano i wieczorem i zawsze przed nałożeniem kosmetyków Rosenserien dla lepszego ich wchłaniania.

Jest to najważniejsza część pielęgnacji skóry - idealnie nawilżające i odżywcze wodne serum rekonstrukcyjne do twarzy i ciała. Przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków. Przywraca naturalne pH skóry, zamyka pory, na długo utrzymuje wilgoć. Głęboko penetruje w głąb skóry i efektywnie neutralizuje negatywny wpływ wody. 

Odżywcze, nawilżające serum rekonstrukcyjne, bez alkoholu i wody, zawiera koncentrat z zielonej herbaty, który detoksykuje i wzmacnia komórki skóry, luksusową esencję z kwiatu bułgarskiej róży damasceńskiej, stabilną wit. C, odżywczą wit. E, fitosterole, najwyższej jakości olejek z bułgarskiej róży damasceńskiej, olejek sojowy i sole mineralne, które intensywnie nawilżają i działają przeciwzmarszczkowo, chroniąc skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jest niezbędne w codziennej pielęgnacji.


Uwaga! Wodne serum jest najważniejszą częścią nawilżania skóry. Kobiety często ignorują tego typu kosmetyki, uważając, że są one im zbędne, a jedynie krem rozwiąże ich problemy. 

Kobiety nie rozumieją, że najważniejsze dla skóry jest uprzednie jej nawilżenie za pomocą specjalnie opracowanego, wodnego, nawilżającego kosmetyku. Tego typu płynny kosmetyk penetruje łatwo w głąb skóry dostarczając jej dużo wilgoci. Następnie wilgoć zatrzymuje się poprzez użycie odpowiedniego kremu lub olejku. W ten sposób przygotowana skóra jest o wiele lepiej wyposażona w wodę niż skóra bez użycia specjalnego nawilżającego tonera.

W ciągu dnia skóra traci wodę, którą należy dostarczyć skórze. Jeśli używacie kremów nawilżających, a nie dostarczacie skórze dodatkowo wody w ciągu dnia, możecie być pewni, że wasza skóra będzie od wewnątrz przesuszona. Skóra wymaga ciągłego jej nawadniania bez względu na krem jaki używacie. 
Wode serum rekonstrukcyjne z Rosenserien jest specjalnie opracowane, aby dostarczać skórze wody podczas dnia. Suche pomieszczenia, praca przy komputerze, czynniki atmosferyczne dodatkowo przyspieszają utratę wody w skórze. Ten kosmetyk działa "cuda" dla naszej skóry utrzymując stały poziom wilgoci w ciągu dnia. 

Nie polegaj tylko na kremie. Doceń wartość wodnego kosmetyku. Stosując go kilkakrotnie w ciągu dnia przekonasz się i poczujesz co oznacza mieć skórę dobrze nawilżoną.

We wszystkich kosmetykach Rosenserien znajdziesz 100%, ekologicznie certyfikowany, najdroższy na świecie olejek z bułgarskiej róży damasceńskiej. Oryginalny olejek to ten, który jest wyprodukowany w Bułgarii z bułgarskich róż damasceńskich i posiada metrykę pochodzenia i produkcji. Większość firm kosmetycznych używa olejku o tej samej nazwie lecz wyprodukowanego w innych częściach świata. Dzieje się tak, dlatego, że taki nieoryginalny, skopiowany olejek jest bardzo tani. Co do jego jakości, to niestety bardzo różni się od prawdziwego bułgarskiego olejku z metryką. Bułgaria jest jedynym krajem gdzie produkuje się właściwy olejek różany. Produkcja i zbiory odbywają się według starych bułgarskich tradycji co jest bardzo ważne dla jakości olejku. Także róże damasceńskie w Bułgarii posiadają wyjątkowe właściwości, gdzie te same róże posadzone gdzie indziej na świecie, bardzo różnią się od tych bułgarskich i niestety są gorsze pod każdym względem. Olejek wyprodukowany w innych krajach, jest to produkt niskiej jakości. Oryginalny olejek z metryką bułgarską jest najdroższym olejkiem na świecie gdzie 1 litr olejku w hurcie kosztuje około 10 tyś. euro. Natomiast buteleczka 50ml oryginalnego olejku bez domieszek w sklepie kosztuje ok. 1000 UDS dolarów amerykańskich. Cena jest bardzo wysoka, ponieważ właściwości prawdziwego olejku są wyjątkowe i nie do podrobienia. Olejek bułgarski jest bardzo leczniczy i jest w stanie wyleczyć nawet choroby skórne, nie uczula dzieci, niemowląt i największych alergików. 
Rosenserien stosuje jedynie ten najdroższy olejek bułgarski dlatego nasze kosmetyki są bardzo delikatne, lecznicze, nie uczulają i nie zawierają innych irytujących zapachów. 

Opinie

Oceń 
Ania Kalisz 2017-06-12

mgiełka

Bardzo dziękuję za wysyłkę.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Odżywczo-rekonstrukcyjne serum wodne biotonizujące, kuracja witaminowo-mineralna mgiełka Rosenserien

  Odżywczo-rekonstrukcyjne serum wodne biotonizujące, kuracja witaminowo-mineralna mgiełka Rosenserien

  Nawilżające, odżywcze i odświeżające serum rekonstrukcyjne do twarzy i ciała. Nie zawiera alkoholu. Przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków. Przywraca naturalne pH skóry, zamyka pory i efektywnie neutralizuje negatywny wpływ wody na skórę. Można użyć zamiast wody rano i wieczorem zawsze przed nałożeniem kosmetyków. Więcej info. poniżej.
  200 ml

  Napisz opinię

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: